Warunki Dostawy dla Doris Online

1. Polityka wysyłki

a. Strefy dostawy: Doris Online dostarcza produkty podłogowe w określonych strefach dostawy. Prosimy o sprawdzenie naszej strony internetowej lub skontaktowanie się z obsługą klienta w celu uzyskania informacji na temat stref dostawy.

b. Czas dostawy: Szacowany czas dostawy będzie podany w chwili zakupu. Opóźnienia mogą wystąpić z powodu nieprzewidzianych okoliczności, za które Doris Online nie ponosi odpowiedzialności.

c. Opłaty za dostawę: Opłaty za dostawę są obliczane na podstawie adresu dostawy i zostaną wyświetlone przy dokonywaniu zakupu.

2. Przetwarzanie zamówienia

a. Potwierdzenie zamówienia: Po pomyślnym dokonaniu zakupu otrzymasz potwierdzenie zamówienia drogą mailową. Prosimy o sprawdzenie szczegółów i kontakt z nami natychmiast, jeśli występują jakiekolwiek nieścisłości.

b. Czas przetwarzania: Zamówienia będą przetwarzane w określonym czasie. Wszelkie zmiany w zamówieniu należy zgłosić jak najszybciej, aby uniknąć opóźnień w przetwarzaniu.

3. Obowiązki związane z dostawą

a. Obecność odbiorcy: Odbiorca jest odpowiedzialny za obecność pod podanym adresem dostawy w wyznaczonym czasie dostawy. W przypadku braku obecności, zaleca się wcześniejsze uzgodnienie alternatywnych warunków dostawy.

b. Akceptacja dostawy: Po dostawie odbiorca musi sprawdzić produkty pod kątem widocznych uszkodzeń lub nieścisłości. Wszelkie problemy należy natychmiast zgłosić Doris Online.

4. Inspekcja i akceptacja produktu

a. Inspekcja: Po otrzymaniu produktów sprawdź je pod kątem widocznych uszkodzeń lub wad. Wszelkie problemy należy zgłosić Doris Online w określonym czasie w celu rozwiązania.

b. Akceptacja: Jeśli w określonym czasie nie zgłoszono żadnych problemów, produkty uważane są za zaakceptowane, a wszelkie późniejsze reklamacje mogą zostać odrzucone.

5. Zwroty i zwroty pieniędzy

a. Polityka zwrotów: Informacje na temat naszej polityki zwrotów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Prosimy o zapoznanie się z polityką przed dokonaniem zakupu.

b. Zwroty: Zwroty za zwrócone produkty będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką zwrotów. Zauważ, że mogą obowiązywać określone warunki.

6. Informacje kontaktowe

Jeśli masz pytania lub obawy dotyczące naszych Warunków Dostawy, skontaktuj się z nami pod adresem [contact@dorisonline.pl].

Product added to compare.